O Seriálu

15. dubna 2009 v 9:57 | kaculinda

O serialu - Ordinace v růžové zahradě 2 - TV Nova

/* <![CDATA[ */ bb_banners[bb_banners.length] = new Array(".23.7", null, null, 'ad_central_hyper_wrap_1', 'display:none'); document.write("<div id="bmone2n-" + bb_code + ".23.7"><\/div>"); /* ]]> */

"Odvažte se hledat recept na život "

"Den co den balancují na hranici možného. Nikdy nevzdávají boj za pacienta i své vlastní štěstí."

Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slibují další dramatické příběhy kamenických lékařů, chirurgů, pediatrů a gynekologů. Jsou opět vyprávěny s energií,empatií, emoci střídá humor a překvapení. Naši chirurgové zažívají drama téměř každý den, den co den balancují na hranici možného. Každý po svém, ale všichni bravurně, dobře znají cenu života. Nedají se, nevzdávají se v boji za pacienta i své vlastní štěstí...
Pavlu Barnovou čeká osudový zvrat i nová naděje. Dalibor Frynta a Vladimír Pusenský budou hledat lásku a rodinnou pohodu a jejich hledání se možná nebezpečně protne. Eduard a Běla jsou sice čerstvě spolu, ale přesto je brzy čeká život ve třech! Magda a Čestmír zjistí, že jen láska někdy ke štěstí nestačí. Mladí doktoři z chirurgie opět přinesou do příběhu humor, ale dočkají se i perných chvilek a kruté zrady. Vrátí se staří známí a pořádně zamotají s osudy stávajících hrdinů. Dočkáme se svatby, těhotenství, lásek i rozchodů, ale koho čeká štěstí a kdo vsadí na špatnou kartu, o tom rozhodnou teprve příští měsíce.

Ocenění seriálu Ordinace v růžové zahradě
Anno 2008
První místo v anketě ANNO - nejoblíbenější pořad roku . V kategorii žena roku se umístila na prvním místě herečka Zlata Adamovská.

Anno 2007
První místo v anketě ANNO - nejoblíbenější pořad. V kategorii žena roku se umístila na druhém místě herečka Zlata Adamovská za ztvárnění postavy lékařky Běly Páleníkové.

TýTý 2007
Seriál se umístil v anketě TýTý na druhém místě v kategorii nejoblíbenější seriál roku.

Sledovanost
Ordinace v růžové zahradě 2 byla nejsledovanějším seriálem televize Nova v roce 2008. Každé úterý a čtvrtek večer se na ni v průměru dívalo 2 005 000 diváků starších 15 let, v hlavní cílové skupině 15-54 let se na ni v průměru dívalo 53,36% všech diváků tou dobou u televizních obrazovek. Ordinaci také patří 2. a 3.-27. místo mezi Top 100 nejsledovanějších pořadů v Česku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Libi se vam muj blog??

Jj.je uzasnej!! 42.3% (137)
Jj! 16.7% (54)
Jo docela ujde ! 13.9% (45)
Ne 13% (42)
NE je příšernej 14.2% (46)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama